“Конфіденційність в Інтернеті (інформаційні зали, забуття, соціальна мережа, хмари, кібер-буллінг, кібербезпека, фальшиві новини, обмін файлами)”

Карло Існарді – партнер студії Legale Loiaconi.

Пан Карло розпочав свою професійну кар’єру в 2001 році як студент студії Legale Sutti, лідера серед юридичних фірм в Італії в галузі інтелектуальної власності та законодавства про конкуренцію.

У 2001 році він здобув досвід роботи в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США у Джексоні та Уоллесі, лідеру США у сфері токсичних судових процесів у справах про нещасний випадок, веденя азбестових справ від імені виробників продуктів, підрядників, дистриб’юторів, постачальників та власників майна.

Після надання доступу до суду в 2005 році він став партнером юридичної фірми Loiaconi.

З 2005 року, будучи партнером юридичної фірми Loiaconi, він зосередив свою практику на фінансових судових справах, надаючи поради клієнтам щодо повного спектру позабіржових похідних продуктів .

Він займався широким спектром судових, арбітражних та посередницьких робіт для італійських приватних компаній та громадських органів місцевого самоврядування в галузі банківського та фінансового судочинства.

Зокрема:

  – Консультував Метрополітен Мілану у двох рішеннях у Англії між місцевою владою та деякими міжнародними банками. Суперечка була пов’язана з похідними фінансовими інструментами загальною вартістю близько 700 000 000,00 євро

  • Допомагав муніципалітету Йезі у переможному судочинстві проти італійського банку, який закінчився компенсацією в розмірі 2 000 000,00 євро.
  • Допомагав італійській компанії, яка прийшла до згоди про розрахунки з італійським банком стосовно здійснення фінансових деривативів вартістю приблизно 20 000 000,00 євро, що закінчилося виплатою компенсації клієнту у розмірі 10 000 000,00 євро.

Пан Карло допоміг та порадив деяким іншим місцевим органам влади та італійським компаніям у різних процесах проти банків, стосовно фінансових деривативів, інших фінансових продуктів та банківських спорів, що стосуються договорів про іпотеку та оренду.

У 2009 році успішно відвідав курс аспірантури з питань фінансового ринку, організований Міланського університетом, він опублікував наступні публікації:

  • “Зміна процентних ставок: захист клієнтів банку”, Частина I, в Базель 2, n. 6 квітня 2007 р
  • “Обмін процентних ставок: захист клієнтів банку”, Частина II, Базель 2, n. 7 2007
  • “Фінансові деривативи та місцеві органи влади”, у підприємстві @ банк, №. 3 від 2008 року.

З 2014 року він є членом Наукового комітету “UP Formazione Sas”. Для цієї компанії пан Карло викладав у курсі: “Процентні ставки, похідні інструменти, види, регулювання та прецедентне право”.