“Підходи до аудиту етики та культури”

Енді Блайт – головний аудитор, EMEA, Citi bank, Лондон.

Пан Енді Блайт є головним аудитором EMEA та членом експертного комітету EMEA. Він несе відповідальність за керівництво командою внутрішнього аудиту в регіоні EMEA, забезпечуючи незалежну гарантію для наших зацікавлених сторін.

 Енді має більше 20-річного досвіду роботи в банківській сфері у ряді ролей з питань внутрішнього аудиту та управління ризиками.

 До цієї ролі Ендю очолював аудит, Великобританія, та головний аудитор ризику EMEA у складі команди внутрішнього аудиту Citi. У цій ролі він несе відповідальність за надання незалежної гарантії нашим зацікавленим сторонам, як це пов’язано з контрольним середовищем юридичних осіб Великобританії та Управління ризиками та функцій ризику EMEA.

 Енді спочатку приєднався до внутрішнього аудиту Citi у жовтні 2014 року, перейшовши з JPMorgan, де він був виконавчим директором корпоративного аудиту EMEA. До JPMorgan Енді провів 7 років у банку Standard Chartered на різних посадах у Лондоні та Сінгапурі, включаючи керівника аудиту для споживчого банкінгу та керівника аудиту для групових функцій та ризиків. Окрім досвіду аудиту, Енді працював у функціях управління ринковими ризиками та управління операційним ризиком в ING та Barclays Capital.