Мехмет Кунейт Увей, MBA, CISA, CISM, CGEIT, CRISC, ISO 27001 LA, ISO 20000 LA, PMP

“GDPR (General Data Protection Regulation) та внутрішній/ IT аудитор”

Мехмет Кунейт Увей – Керуючий директор ATS Consulting Inc. – старший консультант / тренер (IT & Corporate GRC).

Академічні / професійні сертифікації:

MBA, CISA, CISM, CGEIT, CRISC, ISO 27001 Lead Auditor, ISO 20000 Lead Auditor, PMP, Авторизований тренер ISACA по всім сертифікаціям Cxxx та COBIT 4.1.

Пан Мехмет Кунейт Увей має більш ніж 30-річний професійний досвід на різних рівнях, в різних сферах знань та ролях, маючи міжнародне представництво та досвід у фінансовому секторі, поштовому та логістичному, телекомунікаційному, виробничому, автомобільному, оборонному та аерокосмічному секторах, державній службі, освіті і в інших підприємствах та проектах з перевіреними результатами та успішними консалтинговими та аудиторськими досягеннями. Він читав лекції / тренінги, виступав з доповідями, впроваджував стандарти та найкращі практики, проводив аудиторські перевірки та керував багатьма проектами та вдосконаленням процесів у Німеччині, Нідерландах, Сербії, Косово, Португалії, Туреччині та США.

Випускник Американської середньої школи Тарсуса, Технічного університету Близького Сходу (відділ публічної адміністрації), Університету штату Пенсільванія (pre-МВА) та Блумсбургського університету штату Пенсильванія (повна програма MBA). Пан Увей також засновник та член Правління Стамбульского відділення ISACA та засновник та Президент відділення ISACA в Анкарі в Туреччині. В даний час він є членом Ради Директорів відділення ISACA в Анкарі та є членом груп “ISACA Global Leaders – GLS” та “Європейських лідерів”, із платиновим статусом членства.

Його кар’єра почалася з банківської справи, стажування у банківських філіях протягом його університетських років. Пізніше він розпочав роботу з Відділу внутрішнього аудиту (у 1989 році) у найбільшому приватному банку з 800 філіями та 18 000 працівників. Він багато зробив уперше в Туреччині та у світі. Під час проведення аудиторських перевірок у 1991 році він проникнув у основні банківські системи та отримав першу нагороду за виявлення вразливості в галузі захисту інформації в банку. Він займався багатьма аудитами проектів та рішень, створив та підвищив обізнаність щодо безпеки інформаційних технологій, заснував перше Відділ аудиту ІТ в Туреччині у 1999 році, вперше в 2000 році в Туреччині впровадив COBIT і став першим менеджером з ІТ-ризиків. Він керував проектом WebTrust Qualification для рішення електронного банкінгу вперше у світі, а також отримав перший сертифікат із 5-ма з 5-ти відповідністей виконання критеріїв успіху доменів. Його зусилля з управління ІТ-ризиками надали змогу банку пройти всі перевірки, включаючи BRSA, VISA, Master Card, Big4 та інших зацікавлених сторін, що вимагають відповідності. Пан Увей також створив курс вищої кваліфікації в галузі управління ІТ вперше в світі на початку 2000-х років та був ад’юнкт-професором чотирьох найкращих університетів, програм ІТ, ІБ та МВА в Туреччині.